Posuvné brány od Loquens s. r. o.

  • Rolety

    Dodáváme (vč. montáže) 24 barevných provedení od těch nejjednodušších bez potisku až po imitace dřevin, pískované, či jednobarevné látkové rolety.

  • Samonosné brány

    Rádi pro vás zhotovíme bránu na přání včetně montáže na místě. Nabízíme záruku na výrobek, i na práce, a provozujeme také servisní služby.

  • Pletivové ploty

    Také vám rádi dodáme pletivové ploty různých variací včetně montáže. Nabízíme záruku na práci i materiál. Samozřejmostí jsou také servisní služby.

Rolovací garážová vrata

zpět na úvod

Vratový pancíř je z dvojitých lamel, vyrobených z tenkostěnného hliníku s tepelně izolační výplní z tvrzeného polyuretanu. Lamely se vyrábí v několika různých profilech a barevných odstínech. Ovládání vrat elektromotorem 230 V s převodovkou a možností nouzového ručního ovládání klikou, dálkovým ovladačem nebo místním pulzním tlačítkem. Bezpečnostní prvky u rolovacích garážových vrat mohou být, spodní ochranná vypínací lišta se snímačem kontaktním - elektrickým, nebo vzduchovým - tlakovým. Další bezpečnostní prvky těchto garážových vrat mohou být světelná čidla nebo závory. Vrata jsou vybavena pádovou brzdou.

Vrata se rolují do kastlíku a montáž je možno přizpůsobit požadavkům zákazníka a technickým parametrům stavby, tzn. osazení, před, za i do garážového otvoru. K systému rolovacích vrat patří vodící lišty pro vedení lamel. 

Objednávkový formulář

 

Realizace

NOVINKA

BENDA FÓLIE

Logo

Firma nabízí fólie na okna:

- bezpečnostní fólie
- termoizolační fólie
- protisluneční fólie

(dodávky i montáže)

Web: www.benda-folie.cz

Provozovna

Ke dni 01. 06, 2018 uzavíráme provozovnu "Táborská 61/330, 140 00 Praha 4", zůstává pouze sídlo naší firmy.

Dílna

ulice 5. května 556
252 19 Rudná
okres Praha-západ

Kontakty

Tel: +420 272 654 640
Mobil: +420 777 265 826
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?