Posuvné brány od Loquens s. r. o.

  • Rolety

    Dodáváme (vč. montáže) 24 barevných provedení od těch nejjednodušších bez potisku až po imitace dřevin, pískované, či jednobarevné látkové rolety.

  • Samonosné brány

    Rádi pro vás zhotovíme bránu na přání včetně montáže na místě. Nabízíme záruku na výrobek, i na práce, a provozujeme také servisní služby.

  • Pletivové ploty

    Také vám rádi dodáme pletivové ploty různých variací včetně montáže. Nabízíme záruku na práci i materiál. Samozřejmostí jsou také servisní služby.

Výklopná garážová vrata

Kvalita, bezpečnost, vzhled, komfort, moderní technika, to vše zahrnují garážové vratové systémy současnosti od různých výrobců. Díky široké škále vzhledů a barev najdeme jistě vhodná vrata i pro váš dům dle vašeho přání.

Naše firma je řádně proškolena nabízet výklopná vrata, včetně montáže, servisu i oprav.

Image

Co nabízí tato výklopná vrata si můžete přečíst níže...

1. Flexibilní ochranné kryty a lišty

Takovým příkladem vyššího bezpečnostního vybavení výklopných vrat jsou flexibilní ochranné kryty nad rameny pák. Dále jsou to flexibilní plastové lišty mezi křídlem a rámem, které eliminují nebezpečí zhmoždění či sevření údů z nedopatření.

2. Bezpečnostní systém

Zlomila by se (po mnoha letech používání vrat) některá z pružin na ramenu páky, další pružiny vrata i přesto udrží. Vrata jsou tak spolehlivě zajištěna proti případnému pádu. Vzdálenost vinutí pružin je tak malá, že i dětské prsty jsou ochráněny před sevřením těmito pružinami.

Stav1: bezpečně otevřeno

Po úplném otevření se ztlumí doraz vrat a v prohlubni kolejnice se vrata bezpečně zastaví.

Stav2: komfortně uzavřeno

Originálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň. Vrata se automaticky přitáhnou. Proto nezůstane mezi vraty a rámem žádná mezera.

3. Ochrana proti vloupání

Originální uzamknutí těchto výklopných vrat pomocí otočné závory pevně zafixuje rohy křídla vrat na rámu. Tím je uzavře ještě bezpečněji než to dokáží obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je prakticky nemožné. Za pomoci volitelné sady (dodatečná výbava), která umožňuje snadnou montáž, lze vrata zamknout i nahoře!

4. Dvousměrná rádiová technika

Nikdy nemusíte za větru a deště vycházet před dveře, pro kontrolu, zda jsou vrata opravdu zavřená. Pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači "HS 5 BS" poznáte (dle barvy LED svítidla), zda jsou garážová vrata zavřená. A dalším stisknutím tlačítka vrata zavřou (dodávka na přání zákazníka).

5. Bezpečný rádiový signál bez rušení

Nově vyvinutá, vysoce bezpečná metoda šifrování "BiSecur" nabízí jistotu, že nikdo jiný nemůže zkopírovat rádiový signál ovládání vašich vrat. Tato nová metoda byla vyzkoušena a certifikována bezpečnostními odborníky Ruhrské university Bochum a je zabezpečna na stejné úrovni jako internetové bankovnictví!

6. Exkluzivní dálkový ovladač

Nový exkluzivní dálkový ovladač "BiSecur" přesvědčuje nejen vysokým lesklým černým či bílým povrchem vzhledu klavírového laku, ale také elegantním tvarem, který padne do ruky "jako ulitý".

Osvědčení od jednoho z výrobců vratových systémů

image

 

NOVINKA

BENDA FÓLIE

Logo

Firma nabízí fólie na okna:

- bezpečnostní fólie
- termoizolační fólie
- protisluneční fólie

(dodávky i montáže)

Web: www.benda-folie.cz

Provozovna

Ke dni 01. 06, 2018 uzavíráme provozovnu "Táborská 61/330, 140 00 Praha 4", zůstává pouze sídlo naší firmy.

Dílna

ulice 5. května 556
252 19 Rudná
okres Praha-západ

Kontakty

Tel: +420 272 654 640
Mobil: +420 777 265 826
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?