Posuvné brány od Loquens s. r. o.

  • Výklopná vrata Hörmann Berry

    Kvalita a bezpečnost, vzhled i komfort, to vše poskytují originální výklopná vrata Hörmann Berry. Nabízíme dodávku i montáž.

  • Rolety

    Dodáváme (vč. montáže) 24 barevných provedení od těch nejjednodušších bez potisku až po imitace dřevin, pískované, či jednobarevné látkové rolety.

  • Samonosné brány

    Rádi pro vás zhotovíme bránu na přání. Nabízíme na výběr několik variant. Na místě provedeme montáž. Poskytujeme záruky na výrobek i práce. Nabízíme také servisní služby.

Venkovní žaluzie

zpět na úvod

Jsou nejefektivnějším prvkem exteriérové stínící techniky, svou schopností odclonit až 85% slunečního záření. Největší výhodou venkovních žaluzií proti předokenním roletám je možnost regulace intenzity světla v interiéru naklápěním lamel. Horní profil a nábal je možné schovat buď pod fasádu, nebo pod ALU krycí plech.

Venkovní žaluzie jsou vhodným řešením pro zastínění oken administrativních budov, komerčních objektů, ale také se používají k zastínění oken rodinných domů. Pohodlné ovládání je zajištěno klikou nebo elektromotorem. Pro maximální pohodlí je možné žaluzii napojit na centrální ovládání reagující na světlo a vítr.

Venkovní žaluzie se ovládají klikou, nekonečným provazem nebo motorem od firmy Somfy, která garantuje záruční lhůtu 5 let. Schéma elektrického ovládání žaluzií

Záruka 5 let na stínící techniku SOMFY ®

 

 

Venkovní žaluzie Z-90

Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky. Horní profil o rozměrech 58 x 56 mm je ocelový válcovaný, upravený pozinkováním. Horní profil může být zakryt krycím plechem. Lamely jsou hliníkové o šířce 90 mm a jsou standardně dodávány (11 barevných odstínů), případně i v RAL provedení. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření. Boční vedení je zajištěno vodícími lištami. Hliníkové vodící lišty o rozměrech 20 x 20 mm jsou standardně dodávány v barvě stříbrný „elox“, ale v případě požadavku je možno dodat také v barvě RAL. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem. 

Objednávkový formulář

Venkovní žaluzie C-80

Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky. Horní profil o rozměrech 58 x 56 mm je ocelový válcovaný, pravený pozinkováním. Horní profil může být zakryt krycím plechem. Lamely jsou hliníkové o šířce 80 mm a jsou standardně dodávány (12 barevných odstínů), případně i v RAL provedení. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření. Boční vedení je zajištěno vodícími lištami. Hliníkové vodící lišty o rozměrech 20 x 20 mm jsou standardně dodávány v barvě stříbrný „elox“, ale v případě požadavku je možno dodat také v barvě RAL. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem.

Objednávkový formulář

Venkovní žaluzie Z-70

Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky. Typ Z 70 je oproti typu Z 90 méně náročný na prostor, působí jemnějším vzhledem, nicméně nevýhodou je větší výška stažené žaluzie. Horní profil o rozměrech 58 x 56 mm je ocelový válcovaný, upravený pozinkováním. Horní profil může být zakryt krycím plechem. Lamely jsou hliníkové o šířce 70 mm a jsou standardně dodávány ve 4 barevných odstínech. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření. Boční vedení je zajištěno vodícími lištami. Hliníkové vodící lišty o rozměrech 20 x 20 mm jsou standardně dodávány v barvě stříbrný „elox“, ale v případě požadavku je možno dodat také v barvě RAL. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem. 

Objednávkový formulář 

Venkovní žaluzie EXT-50 

Žaluzie s označením EXT-50 jsou určeny pro exteriérové stínění menších ploch. Hliníkové lamely mají šířku 50 mm a jsou standardně dodávány (11 barevných odstínů). Lamely jsou po výšce fixovány ocelovým lankem, čímž se minimalizuje pohyb lamel vlivem větru. Horní profil o velikosti 40 x 40 mm je ocelový povrchově upravený pozinkováním a emailováním, stejně jako spodní profil. Oba profily jsou standardně dodávány v bílé barvě. Navíječ ložisek a kolečka jsou zhotoveny z vysoce kvalitního plastového materiálu, zajišťující hladký a bezhlučný provoz. V nabídce je několik možností ovládání a to nekonečnou šňůrou, klikou nebo motorem. 

Objednávkový formulář

NOVINKA 2016

BENDA FÓLIE

Logo

Firma nabízí fólie na okna:

- bezpečnostní fólie
- termoizolační fólie
- protisluneční fólie

(dodávky i montáže)

Web: www.benda-folie.cz

Provozovna

Táborská 61/330
140 00 Praha 4

Provozní doba

Po: 09:00h. - 12:00h. / 13:00h. - 17:00h.

Kontakty

Tel: +420 272 654 640
Mobil: +420 777 265 826
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?