Horizontální žaluzie IDS

image

Žaluzie IDS  jsou interiérové hliníkové žaluzie vhodné  do všech standardně dodávaných plastových, hliníkových a dřevěných euro  oken . Jsou dodávaná v celé řadě barevných odstínů a dvou tloušťkách lamel 18 a 21 mm. Můžou být v provedení standard nebo domykavé / celostínící/ a nebo s rondo lištou.

 


 Horizontální žaluzie IDK

image

Žaluzie IDK je základní typ interiérových žaluzií používaných v domácnostech nebo ve školách a jiných prostorách . Jsou dodávaná v celé řadě barevných odstínů a dvou tloušťkách lamel 18 a 21 mm. Můžou být v provedení standard nebo domykavé / celostínící/ a nebo s rondo lištou.

 


Horizontální žaluzie Super

imageŽaluzie SUPER je léty ověřený systém ovládání a i dnes si najde tato žaluzie své uplatnění . Je dodávaná v celé řadě barevných odstínů a dvou tloušťkách lamel 18 a 21 mm. Může být v provedení standard nebo domykavé / celostínící/.

 


Horizontální žaluzie Harmony

imageŽaluzie HARMONY je léty ověřený systém ovládání a i dnes si najde tato žaluzie své uplatnění . Je dodávaná v celé řadě barevných odstínů a dvou tloušťkách lamel 18 a 21 mm. Může být v provedení standard nebo domykavé / celostínící/.

 

 

 


Interiérová žaluzie Plisé

imageNosným prvkem žaluzie Plisé je lakovaný hliníkový profil, v několika barevných provedeních, na kterém je připevněna stínící tkanina, dole ukončená spodním profilem. Tkanina je vodorovně skládaná, šířka skladu je nejčastěji 2 cm. Při vytahování vzhůru se látka nenavíjí jako u rolety, ale skládá se na principu harmoniky. Výrobek je doplněn o vodící lanka pro lepší fixaci látky. Nový model Plisé má pohyblivý také horní profil, takže žaluzii lze otevírat zespodu i shora, podle slunce nebo momentální situace svitu pouliční lampy.

 


Horizontální žaluzie MAX 25

Žaluzie MAX je špička mezi žaluziemi má spolehlivý mechanismu s velmi tichou mechanikou. Jsou dodávaná v celé řadě barevných odstínů a dvou tloušťkách lamel 18 a 21 mm. Můžou být v provedení standard nebo domykavé / celostínící/ a nebo s rondo lištou. Žaluzie mohou být ovládané motoricky nebo ručně.

 


Látková žaluzie Blue Line

imageSystém „Blue Line“ je postaven na horním bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníku o rozměrech 46 x 25 mm. Tento typ může být vybaven látkami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem.

V nabídce je 68 barev a vzorů látek. Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností. Šířka látek u tohoto typu může být 127 mm nebo 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.